STREET LIFTING

69,00 zł
Brutto
Ilość

STREET LIFTING to dyscyplina sportowa mająca na celu zwiększenie siły w  podstawowych bojach tj. 

PODCIĄGANIE z ciężarem - DIPY z ciężarem - PRZYSIADY.

Zajmuję się SL od blisko 10 lat i z doświadczenia wiem, że jest to jedna z najbardziej rozwojowych - pod kątem siłowym - dyscyplin sportowych. Opierając swoje treningi na tych trzech ćwiczeniach, byłem w stanie rywalizować i wygrywać między innymi w konkurencjach STRONGAMN z zawodnikiem cięższym ode mnie o 50kg. 

Street Lifting to idealna opcja na kontynuacje treningów kalistenicznych, od których polecam zaczynać osobom początkującym. Treningi z własną masą ciała mają jedną podstawową wadę. Nie umożliwiają ciągłego progresu siłowego oraz sylwetkowego, w przeciwieństwie do SL gdzie dorzucanie ciężaru pozwala na nieustający rozwój naszej sylwetki.

Street Lifting łączy w sobie zalety trójboju oraz kalisteniki:

Rozwija naszą siłę oraz sprawność w ruchach, w których nie będą w stanie konkurować z tobą nawet najlepsi zawodnicy innych dyscyplin tj. trójbój. Ty natomiast spokojnie będziesz w stanie konkurować z nimi w ich dyscyplinie. 

Plan rozpisany jest na 5 miesięcy i składa się z 4 dni treningowych w tygodniu.

Do jego wykonania wystarczy każda siłownia na której znajdziemy: Drążek, pas obciążeniowy, poręcze do dipów, sztangę, stojaki do przysiadów, ławkę do wyciskania oraz hantle. Przyda się również wyciąg górny.