HERO

79,00 zł
Brutto
Ilość

STAŃ SIĘ MASZYNĄ NIE DO ZATRZYMANIA

Program HERO to kompleksowy 6 miesięczny plan treningowy, dzięki któremu zwiększysz SIŁĘ, WYTRZYMAŁOŚĆ, WYDOLNOŚĆ oraz OGÓLNĄ SPRAWNOŚĆ FIZYCZNĄ.

Idealnie nadaje się dla osób interesujących się wszechstronnym rozwojem fizycznym, chcących przygotować się do testów w jednostkach specjalnych lub do innych służb mundurowych.

Program przynosi niesamowite efekty tak sprawnościowe jak i wizualne (sylwetkowe). Tak intensywne treningi umożliwiają pochłanianie dużej ilości kalorii dających nam napęd do działania, oraz odpowiednio dużo budulca do rozwoju masy mięśniowej, przy jednoczesnym utrzymaniu niskiego poziomu tkanki tłuszczowej. Opinie na temat programu można sprawdzić na moim instagramie (liftmania_lukas) w wyróżnionych relacjach. 

Oparłem go na filarach 4 dyscyplinach sportowych tj. Trójbój siłowy - Street Lifting - Kalistenika - Triathlon (bez roweru). 

Program rozpoczyna się od części stricte siłowej połączonej z treningami biegowymi, stopniowo przechodząc coraz bardziej w treningi wytrzymałościowo-siłowe, w których również nie zabraknie biegania, a dodatkowo rozpisane są treningi pływackie. 

Plan składa się z 4-5 dni treningowych. Występują w nim dwie jednostki treningowe np. Trening biegowy oraz trening siłowy podczas jednego dnia treningowego. 

Sprzęt: Do wykonania treningu potrzebujemy wolnych ciężarów w postaci sztangi, ławki do wyciskania, stojaków do przysiadów, wyciągu górnego, hantli, drążka, poręczy do dipów, bieżni lub przestrzeni do biegania, basenu.