KAMIZELKA OBCIĄŻENIOWA
  • KAMIZELKA OBCIĄŻENIOWA

Kamizelka Obciążeniowa do Pompek

450,00 zł
Brutto
Ilość

Jest to rodzaj kamizelki obciążeniowej do wykorzystania w wielu treningach, zarówno o charakterze szybkościowym, siłowym, jak i wytrzymałościowym.

Niektóre ćwiczenia, takie jak pompki, pompki na poręczach czy podciąganie, z czasem wymagają do progresji zewnętrznego obciążenia, gdyż trening z wagą ciała staje się zbyt łatwy. Kamizelka umożliwia wykorzystanie krążków obciążeniowych stosowanych w sportach siłowych przy sztangach, gryfach czy hantlach.

Trening z naszą Kamizelką pozwala na wzmocnienie, rozbudowę i modelowanie wielu grup mięśni, między innymi mięśni klatki piersiowej, ramion, pleców, barków, brzucha a nawet nóg.  Jednak nie tylko na tym polega jego elastyczność – o sukcesie treningu z Kamizelką decyduje również to, że ćwiczenia te można z powodzeniem wykonywać w domu. Często nie można pozwolić sobie na standardowy sprzęt w formie ławek, atlasów, sztang czy hantli, które mogłyby zajmować zbyt dużo miejsca, być zbyt głośne dla sąsiadów bądź spowodować uszkodzenie podłogi czy mebli.

          Jak już pisaliśmy, Kamizelka Obciążeniowa jest przyrządem wykorzystywanym do ćwiczeń siłowych. Stalowy rdzeń kamizelki idealnie przylega do pleców osoby trenującej, szelki Żółwika wykonane są z taśmy polipropylenowej o szerokości 40mm. Zarówno szelki jak i stalowy rdzeń pokryte są podszewkami wykonanymi ze specjalnej elastycznej gąbki obszytej materiałem typu KODURA. Przyrząd ten został zaprojektowany w taki sposób aby nie krępować ruchów podczas treningu. Niezależnie od tego jakie ćwiczenia będziesz wykonywał Kamizeka zapewni Ci pełną swobodę ruchów.

Żółwik Treningowy to bardzo proste funkcjonalne, zoptymalizowane urządzenie treningowe, które podnosi Twoją siłę i ogólną wydajność na wyższy poziom.