Współpraca Treningowa / Plany treningowe

300,00 zł
Brutto
Ilość

NOWE ZASADY WSPÓŁPRACY? ROZPOCZYNAM NOWY NABÓR PODOPIECZNYCH.

1. ZGŁOSZENIA PRZYJMUJE JEDYNIE POD ADRESEM E-MAIL: treningi@liftmania.pl

W tytule wiadomości wpisz: Współpraca - imię nazwisko.

W treści wiadomości wpisz długość pakietu, na jaki chciałbyś podjąć współpracę, oraz ewentualne pytania do mnie.

2. Każdy plan rozpisuje indywidualnie pod oczekiwania i możliwości sprzętowe oraz fizyczne podopiecznego na podstawie wypełnionego formularza, który otrzymasz w odpowiedzi na maila.

3. Pierwszy plan jaki otrzymujesz jest planem wstępnym, który po sprawdzeniu przez ciebie, konsultujemy i wprowadzamy ewentualne zmiany.

4. Na koniec każdego miesiąca dajesz mi znać jak idą postępy, czy plan się spisuje dzięki czemu będę mógł monitorować przebieg współpracy i w razie potrzeby będziemy mogli wprowadzać odpowiednie korekty do planu, aby utrzymać progres.

5. Ze względu na brak możliwości ustalenia odpowiedniej progresji nie będzie od tej pory pakietu planu miesięcznego. Pakiety rozpoczynać się będą od współpracy 3 miesięcznej, która uwzględniać będzie pełną progresję w dobranej odpowiednio metodyce treningowej.

6. Ze względu na indywidualne podejście oraz to, że nie dostaniesz planu kopiuj wklej, czas oczekiwania na plan może zostać wydłużony. Robię co mogę, aby plany były jak najwyższej jakości, dlatego na każdego z was muszę poświęcić wystarczająco dużo czasu.
Ceny rownież nieznacznie wzrosną.

7. CENY PAKIETÓW:
3 MIESIĄCE - 300zł
6 MIESIĘCY - 500zł
12 MIESIĘCY - 800zł
Konsultacja planu treningowego: 50zł

*Indywidualna długość współpracy zależna od okresu przygotowania do zawodów sportowych lub testów sprawnościowych - 100zł/miesiąc

8. Do każdego planu pod street lifting - jesli wyrazisz takie zainteresowanie - otrzymasz pas ze spora zniżką. Przy 3 miesiacach współpracy, pas za 70zł i przy 6 miesiącach, pas za 50zł. Uwzgledni to w mailu zgłoszeniowym.

PT1M